PortDeBras®

Pro koho

dospělí

Trvání

60 min. 1x týdně

Kde:

Provaznická 1168, Děčín 1

Cena

80,-Kč/hod.

* Chcete-li navštívit cvičení kontaktujte instruktorku MOB.721 816 616

Dokonalá harmonie a kontrola svého těla. Strečink v pohybu, ladnost během relaxační melodie, pohlazení těla i duše. Toto je jen špetka charakteristiky PortDeBras.
PDB je poměrně mladý taneční fitness program. Vznikl v roce 2006 v Moskvě, kde se potkali profesionální choreograf Vladimir Sněžik a španělský fitenss trenér Julio Dieguez Papí. Spojili svoji vášeň pro tanec a fitness a vytvořili jedinečné cvičení, které v sobě obsahuje prvky klasického tance, baletu, posturálních technik, strečink a flexibility.
PDB ocení všichni, kteří si chtějí zatančit v plynulých a pomalejších sekvencích, posílit a protáhnout svalstvo i klouby, zpevnit celé tělo a především vyjádřit radost z přirozeného pohybu.
Lekce trvá 60 minut. Tempo lekce určuje hudba, která je příjemná, relaxační, tzv. chill out music.
Samotná hodina je rozdělena do 3 částí. V první části jde o zahřátí těla, procvičují se základní pohyby rukou i nohou. Druhá, hlavní část je o nácviku choreografie, při které se samozřejmě i zapotíte 🙂. Závěrečná část obsahuje nejen potřebné protažení, ale i posílení břišních svalů a pánevního dna.
PDB je vhodné pro všechny. Nepotřebujete žádnou taneční průpravu. Jednoduché taneční pohyby se skládají do sebe, až vytvoříme krásnou choreografii.
Vezměte si pohodlné oblečení, baletní piškoty, ponožky či přijďte na boso a pojďme tančit. Těším se na vás! Marcela Králová.

 

Instruktorka

Marcela Králová

Mob. 721 816 616

logo Rákosníček

Rákosníček Děčín, z. s.

Nabídka volnočasových aktivit pro rodiče a děti.
Hlídání dětí dlouhodobé i krátkodobé.
Pořádání kulturních akcí, seminářů a přednášek.

         

Kontakty

Rákosníček Děčín,z.s.
U Plovárny 1262/12, 40502 Děčín

+420 606 779 477
info@mcrakosnicek.cz