Strollering

Cvičení s kočárky aneb tak trochu jiná procházka

Pro koho

dospělí

Trvání

60 min.

Cena

70 Kč/hod.

* Chcete-li navštívit cvičení kontaktujte instruktorku MOB.731 403 219

Strollering je cvičení pro maminky s kočárkem, které mají chuť při pravidelných procházkách se svým děťátkem dělat zároveň i něco pro sebe.

Základem je sportovní chůze, při které tlačíte kočárek. Chůze je prokládána cviky zaměřenými na protažení a posílení svalů, tak aby se Vaše tělo vrátilo po těhotenství co nejdříve do původní kondice a tu si udrželo i během nepřetržité péče o Vaše děťátko (či děťátka). Jako lektorka jógy, vkládám do lekcí též prvky jógy, které jsou velmi harmonizační jak pro tělo, tak pro duši.

Intenzitu cvičení si budete určovat sami, nemusíte se tedy bát, že byste něco nezvládly, ke každému přistupuji individuálně a s maximálním respektem k jeho možnostem a aktuálnímu stavu.

Výhody strolleringu:

Nemusíte řešit hlídání, vaše miminko je stále s vámi cvičíte venku na čerstvém vzduchu cvičení Vám dodá energii, pomůže zpevnit Vaše tělo a usnadní návrat do kondice společné cvičení prohlubuje vzájemnou vazbu děťátka a maminky strollering je zábava pro maminky i děti, které se budou dívat z kočárku, nebo budou cvičit s Vámi mimo jiné cvičíte v kolektivu s ženami, které jsou na stejné lodi jako vy. Řeší stejné starosti, stejné radosti a protoVám rozumí….

Co sebou:

Kočárek s Vaším pokladem, podložku na cvičení, dostatek tekutin, na sebe pohodlné sportovní oblečení a obuv (uzavřenou) oboje přizpůsobené aktuálnímu počasí. Vhodné je sebou přibalit i pár oblíbených hraček.

Kdy cvičení není vhodné:

V těhotenství, v období šestinedělí, a méně než 3 měsíce po císařském řezu. V těchto případech vyčkejte (nechtějte nic uspěchat, respektujte výjimečnost těchto období) a přijďte si zacvičit, až dané období skončí. Jakékoli zdravotní potíže či omezení konzultujte s lektorkou před začátkem hodiny!

Kde a kdy cvičíme:

V parku pod zámkem (sraz 10 min. před začátkem lekce), každé pondělí, středu a pátek!!

Lekce jsou otevřené, takže můžete přijít kdykoliv, zároveň ale doporučuji před první lekcí se se mnou spojit na tel. 731 403 219, nebo na email: denisa.fleisch@gmail.com.Ráda Vám zodpovím všechny Vaše otázky.

Instruktorka

Denisa Fleischans

tel. 731 403 219
email: denisa.fleisch@gmail.com

logo Rákosníček

Rákosníček Děčín, z. s.

Nabídka volnočasových aktivit pro rodiče a děti.
Hlídání dětí dlouhodobé i krátkodobé.
Pořádání kulturních akcí, seminářů a přednášek.

         

Kontakty

Rákosníček Děčín,z.s.
Provaznická 1168/16, 40502, Děčín 1

+420 606 779 477
info@mcrakosnicek.cz