MATEŘSKÝ KRUH (podpůrná skupina)

Oblíbená podpůrná skupina s novou lektorkou Terezou Jůdovou, novým konceptem a starými i novými tématy. Pro novopečené maminky i pro ty zkušené, které chtějí sdílet své zkušenosti a obohatit se o poznatky druhých. Možnost sdílení zkušeností, vzájemná podpora ostatních maminek vám pomohou, pokud byste se cítila nejistá. Mateřský kruh vás v tom nenechá.

21. 9.

Šestinedělí – Období jako na horské dráze, krásné, nové, ale i náročné po fyzické a psychické stránce. Šestinedělí se týká každé maminky, ale málo se o něm mluví. S kamarádkami často sdílíme porodní zážitek, ale šestinedělí bývá obestřené mlčením. Jaké pro vás bylo? Co byste udělaly jinak, co bylo náročné a co naopak krásné? Jak se hojilo vaše tělo po porodu a jak jste se cítily? Měly jste dostatek pomoci?

5. 10.
Máme doma miminko – jaké to je, když se narodí malý uzlíček? Malé miminko je spojeno se spoustou pozitivních emocí. Zároveň ale může mít problémy, které nás vyčerpávají. Miminko potřebuje neustálou přítomnost maminky. Sžíváme se s novou rolí a neznámou situací, často nosíme a kojíme nebo krmíme kojeneckou výživou a mnohdy jsme na pokraji svých sil. Dnes jsme doma často samy, chybí nám pomoc “kmene“. Podělit se s ostatními maminkami o své zkušenosti vede ke zjištění, že v tom nejsme samy.

19. 10.
Výběr porodnice – sdílejme zkušenosti s výběrem porodnice. Pozvěte těhotné kamarádky a podělme se o své priority při výběru. Co vám pomohlo si vybrat? Podle čeho jste se řídily? Volily byste stejně, s čím jste byly spokojené a co byste udělaly jinak?

Přihlašovat se můžete přes tlačítka níže.

Bližší informace a dotazy: vzdelavanirakosnicek@seznam.cz, 777 367 647

Vstupné: 30 Kč / dospělý, dítě do 1 roku (s platícím rodičem) zdarma

V zážitkové herně vám rádi připravíme kávu, čaj a jiné nápoje

logo Rákosníček

Rákosníček Děčín, z. s.

Nabídka volnočasových aktivit pro rodiče a děti.
Hlídání dětí dlouhodobé i krátkodobé.
Pořádání kulturních akcí, seminářů a přednášek.

         

Kontakty

Rákosníček Děčín,z.s.
Provaznická 1168/16, 40502, Děčín 1

+420 606 779 477
info@mcrakosnicek.cz