Coworking

Provoz je hrazen z projektu Centrum podpory rodiny podpořeného z MPSV, Ústeckého kraje a Statutárního města Děčín!

Sdílená kancelář

Hledáte vhodné prostory pro svou práci? V naší sdílené kanceláři najdete zázemí pro rozvoj vašého podnikání a potřebný klid a soustředění na svou práci

Cílem nově vzniklé služby Rákosníčku z.s. – COWORKINGOVÉHO CENTRA je podpora začínajících podnikatelů, rodičů na rodičovské dovolené či podnikavých maminek. Myšlenka coworkingu je jednoduchá. Jedná se o prostor, ve kterém se dobře pracuje, kde má každý člen své místo a má tak možnost pracovat na svém projektu a věnovat se v klidu své práci a podnikání a pracovat na svém projektu, aniž byste se museli starat o provoz. Uživatelé mají vlastní pracoviště a s ostatními se dělí o společný prostor a zázemí, do něhož mají volný přístup.

Rodičům navíc můžeme zajistit hlídání dětí. Každý rodič ví, jak je těžké a složité najít si volnou chvilku a věnovat se naplno pracovním povinnostem. Tento nově vzniklý prostor pomáhá rodičům zvládnout pracovní povinnosti v inspirujícím a klidném prostředí, kdy je o dítě postaráno.
Kromě technického zázemí, Vám můžeme také zajistit další služby jako pronájem školící místnosti, rozšířit si své odborné znalosti a vybrat si z široké nabídky témat kurzů a seminářů, získat nové obchodní kontakty a zázemí v podobě vybavené kuchyňky.
Každý má možnost získat kvalitní pracovní zázemí s potřebným technickým vybavením navíc umístěné přímo v centru Děčína v klidném a příjemném okolí parků a zeleně. Přijďte se potkat, najdete nás na adrese Provaznická 1168/16, Děčín 1
Coworking

logo Rákosníček

Rákosníček Děčín, z. s.

Nabídka volnočasových aktivit pro rodiče a děti.
Hlídání dětí dlouhodobé i krátkodobé.
Pořádání kulturních akcí, seminářů a přednášek.

         

Kontakty

Rákosníček Děčín,z.s.
Provaznická 1168/16, 40502, Děčín 1

+420 606 779 477
info@mcrakosnicek.cz