Aktuality

Dne 20. 1. 2024 jsme si pro děti v PP připravili zážitkový program. Dopoledne byla na programu prohlídka Muzea v Děčíně. Těšit jsme se mohli na výstavu panenek, lega a nebo o životě námořníků, každé z dětí si našlo to své. Následně jsme po obědové pauze přivítali opravdového kouzelníka – pana Milan Lysáka. Přijel nám představit svou show nabitou kouzelnickými čísly. V závěru každé z dětí dostalo  na památku vymodelovaný dárek z balónku. Akce se velmi vydařila a my za celé Centrum děkujeme všem zúčastněným.

 

 


Již proběhlé akce:

Dne 7. 10. 2023 jsme pro děti v PP pořádali akci – Den s IZS, kdy jsme společně navštívili hasičkou stanici na Starém městě a následně do prostor našeho Centra zavítali zástupci z řad městské policie a záchranné služby Děčín. Děti byly zvídavé a rády si na chvíli vyzkoušely, jaké to je být hasičem, policistou a nebo záchranářem. Akce se velmi vydařila a my za celé Centrum děkujeme všem zúčastněným.

 

 


Dne 19. 7. 2023 jsme pořádali celodenní akci pro děti – Cesta malého dobrodruha. Vydali jsme se na Děčínský zámek a do jeho zahrad, abychom objevili skryté tajemství. Všechny děti úkol úspěšně splnily a za to na ně v závěru cesty čekala malá odměna.


Dne 21. 06. 2023 proběhla v prostorách centra akce pro pěstounské rodiny – Rozloučení se školním rokem. Setkání proběhlo v přátelském duchu. Pěstouni si popovídali nad šálkem kávy, zatímco děti si pohrály na herně a občerstvily se zmrzlinou. S velkým úspěchem jak u dětí, tak u dospělých se setkalo dočasné tetování.

logo Rákosníček

Rákosníček Děčín, z. s.

Nabídka volnočasových aktivit pro rodiče a děti.
Hlídání dětí dlouhodobé i krátkodobé.
Pořádání kulturních akcí, seminářů a přednášek.

         

Kontakty

Rákosníček Děčín,z.s.
Provaznická 1168/16, 40502, Děčín 1

+420 606 779 477
info@mcrakosnicek.cz