Poradenství

Psychologická poradna

pro dospělé i děti

Laktační poradenství a Mateřský kruh

 

PORADENSTVÍ – PSYCHOTERAPIE, SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA

Psychologická poradna

Milí rodiče,

v životě každého z nás může nastat situace, která nás znejistí, nevíme si rady, ač zkoušíme různé strategie, nedaří se situaci zlepšit či pozměnit. Někdy zas se chceme jenom ujistit, že to, jak situace vnímáme, či jak je vyhodnocujeme, pojmenováváme, řešíme, je ten nejlepší způsob. V jiných případech jsme na vážkách, kam se vydat pro odbornou pomoc, když se jedná o vážnější a specifičtější problém. A někdy si prostě potřebujeme pouze s někým popovídat, sdílet to dobré i to, co se nedaří.

Tato služba je v tuto chvíli koncipovaná jako poradenská, zaměřená jak pro dospělé, tak i děti.

Rozhodnutí, zda na první setkání přijít s dítětem či bez něj, je na rodičích, obě možnosti jsou možné. Pokud si rodič objedná jedno setkání pro sebe a pak jedno pro dítě, jsou tato dvě setkání zdarma. Taktéž do poradny patří problematika vztahů mezi partnery, je tedy možné přijít i ve dvojici jako pár či jako rodina. V těchto případech pak jsou klienti směřování do terapie rodinné.

V poradně se s Vámi bude setkávat PhDr. Irena Landová, psycholožka s praxí poradenskou i terapeutickou, aktuálně pracující jako školní psycholožka v ZŠ Na Stráni a MŠ a ZŠ Jurta a jako terapeutka v Rákosníček Děčín, z. s.

Objednat se je možné prostřednictvím rezervačního systému !!

Sezení trvá 60 minut, první setkání je zdarma, každé další sezení je již plně zpoplatněno částkou 500 Kč. Platit je možné hotově, nebo převodem na číslo účtu 1078376010/3030, do zprávy pro příjemce uvádějte prosím své jméno.

Po kliknutí na REZERVACE TERMÍNU, budete přesměrováni na rezervační systém, kde si naleznete termín, který by Vám nejvíce vyhovoval. Volné termíny jsou označeny modře. Po vybrání svého termínu, vyplníte jméno, příjmení a kontakt na Vás. V případě změny či zrušení termínu postupujete stejnou cestou.

Protože je provoz poradny spolufinancován z projektu MPSV Centrum pro moderní rodinu 2024, Ústeckého kraje a Statutárního města Děčín, musíme zaznamenat Vaše jméno, příjmení a kontaktní údaje. V závěru terapie můžete být osloveni, abyste poskytli anonymní zpětnou vazbu formou krátkého zhodnocení předchozího setkání, nebo abyste vyplnili dotazník zpětné vazby. Za Vaši spolupráci při poskytnutí zpětné vazby Vám předem děkujeme.

Bližší informace na: 

e-mail: ir.landova@gmail.com

tel.: 777 465 640

Poradnu naleznete na adrese: 

Provaznická 1168/16 (za autosalonem Škoda Horejsek)

Děčín 1

2. patro

Provoz poradny je hrazen z projektu Centrum pro moderní rodinu podpořeného z MPSV, Ústeckého kraje a Statutárního města Děčín. Děkujeme!


 

Laktační poradenství a mateřský kruh

Milé maminky,

Rákosníček Děčín, z.s. má tu čest spolupracovat s dvěma laktačními poradkyněmi, které u nás působí jako lektorky a vedoucí podpůrné skupiny. Laktační poradkyně budou naslouchat vašim problémům a budou se snažit společně s vámi najít co nejjednodušší cestu ke snadnému kojení. Můžete se na ně obracet s nejrůznějšími dotazy týkající se otázek spojených s kojením např. nepřibývání na váze, mastitidou, nesnášenlivostí mateřského mléka, výživou při kojení… Pomoci Vám mohou i s přípravou na porod a s poporodní rekonvalescencí.

Mnoho z těchto otázek budeme řešit na našich seminářích a také v podpůrné skupině „Příběhy studenýho kafe“. Pro nejnovější informace o konání seminářů sledujte náš Facebook a Instagram. Přihlášení na semináře na webu Reservio. Obě dámy můžete ale samozřejmě kontaktovat i individuálně.

NEJSTE NA TO SAMA!!!

 

Laktační poradkyně a dula: Alena Mašín

777 950 113, alena.masin@gmail.com

https://www.alenamasin.cz/

 

Laktační poradkyně: Ing. Tereza Jůdová

775 439 203, info@terezajudova.cz

https://www.terezajudova.cz/


 

 

 

Poradenství  – psychoterapie, speciální pedagogika

Milí rodiče,

máte dítě, které má poruchu učení, nebo chování, nebo je prostě jen trochu jiné než ostatní? Nevíte si rady, jak s takovým dítětem pracovat? Jak řešit některé rodinné a školní situace, do kterých se s tímto dítětem dostáváte? S radostí vám oznamujeme, že v prostorách naší poradenské místnosti nově naleznete také speciální pedagožku a psychoterapeutku Mgr. Elvíru Matysovou, s níž můžete tyto problémy probrat.

„Ráda bych vám poskytla poradenství týkající se školní i mimoškolní problematiky. Zaměřuji se na poruchy učení a chování, hledání příčin nežádoucích projevů v chování a snažím se najít společné řešení vhodné pro každou konkrétní rodinu a dítě. Službu mohou využít jak rodiče, kteří potřebují zkonzultovat nějaký problém týkající se dítěte, tak i děti, či celá rodina.

Aktuálně pracuji jako speciální pedagožka na ZŠ Na Stráni, mám za sebou 34 let trvající praxi ve speciálním školství a psychoterapeutický výcvik SUR.“

Sezení trvá 55 minut, je zpoplatněno částkou 700 Kč. Platba je možná hotově na místě, či na číslo účtu 1134580113/0800, do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno.

Objednávat se je možné prostřednictvím rezervačního systému.

Po kliknutí na REZERVACE TERMÍNU, budete přesměrováni na rezervační systém Reservio, kde si naleznete termín, který by Vám nejvíce vyhovoval. Po vybrání svého termínu, vyplníte jméno, příjmení a kontakt na Vás. V případě změny či zrušení termínu postupujete stejnou cestou.

Pro bližší informace volejte a pište:

tel.: 737 467 349

e-mail: elvira.matysova@seznam.cz

Poradnu naleznete na adrese: 

Provaznická 1168/16 (za autosalonem Škoda Horejsek)

Děčín 1

2. patro

logo Rákosníček

Rákosníček Děčín, z. s.

Nabídka volnočasových aktivit pro rodiče a děti.
Hlídání dětí dlouhodobé i krátkodobé.
Pořádání kulturních akcí, seminářů a přednášek.

         

Kontakty

Rákosníček Děčín,z.s.
Provaznická 1168/16, 40502, Děčín 1

+420 606 779 477
info@mcrakosnicek.cz