RÁKOSNÍČKŮV KLUBÍK

Celková kapacita 10 dětí

Vhodné pro děti od 2 do 4 let

Klidné a harmonické prostředí

Provoz pondělí – čtvrtek

v čase 8:00 – 12:00 hodin

Kontakt KLUBÍK Rákosníček

Provaznická 1168/16, Děčín 1
kontakt + 420 777 658 176
info@mcrakosnicek.cz

MÁME VOLNÁ MÍSTA PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Nabízíme volná místa pro vaše děti ve věku od 2 do 4 let pro školní rok 2022/23. Možnost pravidelné, ale také individuální docházky.
Kontakt: +420 777 658 176

RÁKOSNÍČKŮV KLUBÍK

Snažíme se, aby v dopoledním Klubíku bylo maximálně 10 dětí v věku od 2 do 4 let. Díky tomu se můžete  spolehnout na individuální přístup, láskyplnou náruč a maximální péči.  

Pokud své dítě svěříte našim zkušeným certifikovaným chůvám v Klubíku, budeme klást důraz na rozvoj každého dítěte dle jeho vývojového a emocionálního stupně. Každý je jedinečný a každý si zaslouží ten nejlepší individuální přístup. Pohrajeme si, pomazlíme, společně se zasmějeme a utužíme nová přátelství. Cílem je, aby si děti celé dopoledne užily. Vy si zatím můžete naplánovat své aktivity.

Rákosníčkův klubík je ideální příprava na školku. Děti si zvykají na určitý režim a kolektiv. Navzájem se učí jeden od druhého, spolupracují a komunikují. Naším cílem je nastavit prostředí v Klubíku tak, aby pobyt dětí u nás v Rákosníčku byl radostný, podnětný a tvůrčí. Každý den hlídání je připraven bohatý program a široká škála aktivit.

Klubík je umístěný ve 2. patře domu soukromého majitele. Využít můžete šatnu v 1. patře, kde se děti pohodlně převlečou i přezují. Pobytová místnost pro děti je plně vybavena pro dětské vyžití. Nechybí posezení pro svačinu (tu si děti nosí z domova) ani koutek pro malování a tvoření. Samozřejmostí je spousta hraček a her. Navštěvujeme také zážitkovou tělocvičnu o patro níže. Sociální zařízení mají děti na stejném patře, kde si hrají.

U domu je menší, oplocené, travnaté hřiště s pískovištěm a drobnými aktivitami pro děti. V blízkém okolí velký zámecký park a rybník, zámecké zahrady a cyklo stezka, které umožňují vychovatelkám chodit s dětmi na vycházky a podporovat jejich kladný vztah k přírodě.

Děti můžete do Rákosníčkova klubíku vodit pravidelně od pondělí do čtvrtka, ale i nárazově. Při častějších návštěvách vám rádi dáme zvýhodněnou cenu.

logo Rákosníček

Rákosníček Děčín, z. s.

Nabídka volnočasových aktivit pro rodiče a děti.
Hlídání dětí dlouhodobé i krátkodobé.
Pořádání kulturních akcí, seminářů a přednášek.

         

Kontakty

Rákosníček Děčín,z.s.
Provaznická 1168/16, 40502, Děčín 1

+420 606 779 477
info@mcrakosnicek.cz